Fotobudka – Magic Mirror

Fotobudka – Magic Mirror

Fotobudka to urządzenie, cieszące się wzrastającą popularnością w Polsce, województwo pomorskie nie będzie tutaj wyjątkiem. Nic tutaj nie ma dziwnego, w końcu każde spotkanie towarzyskie robi się znacznie ciekawsze, kiedy jest ona na miejscu. Opcja wykorzystywana jest na ślubach, wieczorach panieńskich, eventach służbowych. Ostatnio znacznie częściej możemy ją spotkać także w wersji magic mirror, gwarantującej niezapomniane wrażenia.

 

Ogromnym plusem fotobudki w tej wersji jest jej wygląd. Użytkownicy podchodzą do ozdobionego lampkami lustra, przed którym wystarczy odpowiednio się ustawić, aby zrobić ciekawe fotografie. Lustro posiada odpowiednio dużą powierzchnie, przez co można z jego pomocą robić też zdjęcia grupowe. W czasie pozowania poszczególni uczestnicy widzą swe twarze w tafli lustra bardzo dokładnie, co zapewnia uzyskanie zadowalającego efektu. Jednak nie tylko zdjęcia zrobimy dzięki magic mirror. Fotobudka w takiej wersji umożliwia także kręcenie niedługich filmów oraz plików GIF. Mało tego, jeszcze przed wydrukiem nowe zdjęcie czy plik można pokazać naszym kolegom na portalu społecznościowym!

 

Trójmiasto, szczególnie w mieście Gdańsk oraz Gdynia, pełne jest firm, które oferują wynajem fotobudki na ważne okazje. Z uwagi na rosnącą konkurencję opcja jest coraz bardziej interesująca cenowo. Magic mirror to najlepsze rozwiązanie na przyjęcie towarzyskie, które wymaga integracji, jak przykładowo event firmowy. Pozując razem przed lustrem, śmiejąc się i korzystając z dodatkowych rekwizytów, uczestnicy na pewno się zintegrują. Niezapomniana przygoda jest pewna! Magic Mirror lepiej niż zwykła budka sprawdza się na biesiadach weselnych. Aby znaleźć właściwą firmę należy skorzystać z wyszukiwarki, pamiętając, żeby ustawić jako lokalizację Trójmiasto. Najlepiej przejrzeć parę ofert, mogą się między sobą różnić nie tylko ceną, ale też dodatkowymi opcjami. Warto zamawiać fotobudki z większym wyprzedzeniem, bowiem są teraz niezwykle popularne.
Zobacz również: http://magicmirror-3city.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *