Ładne ślubne wspomnienia

Ładne ślubne wspomnienia

Osoby pracujące na co dzień w wojsku bądź też z nim mocno związane, mają możliwość przeprowadzenia ceremonii własnego ślubu zgodnie z tradycją i uczestnictwem szpaleru wojskowego. Jest to przecudowna tradycja, jaka powstała już dawno temu. Taki ślub na pewno na długie lata pozostanie w pamięci samych państwa młodych, jak i ich gości.

Wojskowy szpaler ślubny to świetne rozwiązanie, które w głównej mierze niezwykle elegancko się przedstawia. Wolno też wykonać prześliczne fotografie pamiątkowe.

W jaki sposób zaaranżować taką uroczystość? W głównej mierze, przydatna będzie wypożyczalnia szabli. Najpoprawniej zdecydować się najzwyczajniej w świecie na wierne repliki starych oryginałów sprzed stu bądź dwustu lat. W pokaźniejszych miastach funkcjonują tego typu wypożyczanie, a niektóre z nich zapewniają również wypożyczenie tradycyjnych mundurów.

Ślub ze szpalerem mundurowym to bezsprzecznie rozwiązanie jedynie dla osób, jakie mają do czynienia z wojskiem – wypożyczalnia szabli to w gruncie rzeczy interesująca opcja. Nie powinny decydować się na takie rozwiązanie osoby, które nie należą do wojska, bo będzie to najzwyczajniej w świecie zabawne. Pan młody w takiej sytuacji również powinien ubrany być w mundur, żeby dopełnić całości swoim wyglądem.

 

Taki szpaler ślubny to nie jedyne rozwiązanie, jakie może spowodować, że ślub w kościele będzie niezapomniany. Sporo par decyduje się na przykład na skorzystanie z usług militarnej orkiestry lub ewentualnie śpiewaka, który umili czas mszy swoim pięknym głosem. W takiej sytuacji rezygnuje się już z usług organisty kościelnego, niemniej jednak zazwyczaj i tak należy mu za to zapłacić.

Można także zdecydować się na symboliczny gest, jakim jest wypuszczenie dwóch białych gołębi pocztowych po ceremonii ślubu, już pod kościołem. Takie rozwiązanie jest coraz to bardziej legendarne wśród młodych par.

 

Ciekawe pomysły na urozmaicenie imprezy weselnej na pewno oferują agencje, które zajmują się organizacją takich uroczystości. Należałoby udać się do nich, bowiem wolno liczyć na kompletne zorganizowanie ślubu, jak również wesela. Decyduje się na to coraz to więcej par, które nie mają czasu oraz chęci na samodzielną organizację ślubu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *